2024-DUS 1. Dönem (Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı) Yerleştirme Sonuçlarına Göre Üniversitemize Yerleşen Adayların Dikkatine

2024-DUS (Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı) 1. Dönem sonuçlarına göre Üniversitemize yerleşen adayların, aşağıda gösterilen belgeleri 17 Temmuz 2024 Çarşamba 17.00’a kadar şahsen Rektörlük Personel Daire Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir.

Süresi içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli başvurular kabul edilmeyecektir. İstenilen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin başvuruları geçersiz sayılacak ve atamaları yapılmayacaktır. Bunların atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecek ve hiçbir hak talep edemeyeceklerdir.

İlgililere önemle duyurulur.

AFSÜ Personel Daire Başkanlığı

 

Adaylardan İstenilen Belgeler

 1. Dilekçe için tıklayınız
 2. DUS Sonuç ve Yerleştirme Belgesi
 3. Mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli örneği (Aslı gösterilmek kaydıyla Kurumumuzca da tasdik edilecek sureti kabul edilecektir.)
 4. Adli Sicil Belgesi, (e-Devlet sisteminden alınabilir.)
 5. Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi, (terhis belgesi fotokopisi veya son üç ay içerisinde alınmış tecil belgesi, e-Devlet sisteminden alınabilir.)
 6. Fotoğraf (2 Adet)
 7. Personel Bilgi Formu için tıklayınız” ve “Mal Bildirim Formu İçin tıklayınız”
 8. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 9. Son 6 ay içinde alınmış akli melekelerinin (akıl ve ruh sağlığının) yerinde olduğunu bildirir psikiyatri uzman hekiminden alınacak tek hekim raporu (Kamu kurumlarında halen kadrolu çalışıp nakil yolu ile gelecekler için bu belge istenmemektedir.)
 10. Hizmet Belgesi (Zorunlu değildir. Daha önce bir kamu kurumunda çalışıp istifa eden/ayrılanlar içindir.)
 11. Yabancı Dil Belgesi, (Zorunlu değildir. Dil Tazminatı almak isteyen ve e-YDS, YDS veya KPDS den 70 ve üzeri puan alan adaylar içindir. Belgelerde Sonuç Belge Kodu olmalıdır.)
 12. Varsa ortaöğretim sırasında hazırlık sınıfında okunduğuna dair belge (Zorunlu değildir.)

Adres: AFSU Rektörlüğü (A Blok) Personel Daire Başkanlığı Zafer Sağlık Külliyesi Dörtyol Mahallesi 2078 Sokak No:3 Afyonkarahisar

Bilgi için irtibat telefonu  : 0 (272) – 246 33 35 /Dahili 40310-40335-40330

Güncelleme Tarihi: 3 Temmuz 2024

Skip to content